Warmińsko – Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. B.Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
sekretariat: 89 527 23 03 lub 89 527 51 75 w.100
centrala:
tel.: 89 527 51 75   | faks.: 89 527 23 02
NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

DYREKCJA

 

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 23 02 lub  89 527 51 75 w.100

faks: 89 527 23 02

piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

Zastępca Dyrektora
MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 23 02 lub  89 527 51 75 w.100

tel.kom.506 137 916

faks: 89 527 23 02

m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

Główny Księgowy

ANNA GĘSICKA

tel.:   89 527 51 75
faks: 89 527 23 02

a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

 830pix

SEKRETARIAT FILHARMONII – tel. 89 527 23 03 lub 89  527 51 75 w.100    fax – 89 527 23 03

Beata Mieczykowska e-mail: sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

KADRY – tel. 89 527 51 75 w. 214

Katarzyna Cicińska e-mail:  kadry@filharmonia.olsztyn.pl

PION  FINANSOWY: tel. 89 527 51 75 w. 211, 212, 213

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna  w. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz  w. 213  e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Lidia Chalecka   w. 213  e-mail: l.chalecka@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE:  tel. 89 527 51 75 w. 215  e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Koncertowego – Zdzisław Wylonk  w. 215  e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac w. 216  e-mail:  a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot w. 215  e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA: tel. 89 527 51 75 w. 134,135   e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

Elżbieta Nagadowska w. 134, 135   e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Anna Pedynkowska w. 134, 135  e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

Kasa czynna: poniedziałek – piątek w godz.10.00 – 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem

BIURO PROMOCJI:  tel. 89 527-51-75  w. 201, 202   e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji – Piotr Jan Reszczyński  w. 201  e-mail: p.reszczynski@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Arkadiusz Korczin  w. 202 e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Marta Krupowska w. 333  e-mail:  m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION  ADMINISTRACYJNY: tel. 89 527 51 75 w. 334

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek w. 334  e-mail:    m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista BHP, P. Poż. i OC – Sławomir Szczęsny  w. 334  e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: tel. 89 527 51 75 w. 102  e-mail:  technika@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Reżyserii Dźwięku – Maciej Szłykowicz  w. 442  e-mail:  akustyk@filharmonia.olsztyn.pl

Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński – w. 102  e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl

Rzemieślnik Teatralny – Wojciech Jóźwicki –  w. 102  e-mail: w.jozwicki@filharmonia.olsztyn.pl
Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski – w. 102  e-mail:  m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Ewa Gawrońska  e-mail:  bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl


Instytucja Kultury Samorządu Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
w Olsztynie ul. B.Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn,
tel.: 89 527 51 75, faks: 89 527 23 02